Wstecz Strona główna
FIRMA

Firma P.W. KRZYSZTOF MILCARZ powstała w 1991r.  Od 1996r. specjalizuje się w produkcji rastrów i reflektorów aluminiowych do różnych typów opraw i systemów oświetleniowych handlowo - biurowych - przemysłowych.

Ponad to firma produkuje rastry do sufitów podwieszanych, jak również same sufity podwieszane, dekoracyjne systemy wentylacyjne, promienniki ciepła i różne elementy przemysłowe i komponenty, stosowane w innych gałęziach przemysłu.

Produkty wykonywane są głównie z aluminium, które dostarczają wiodący producenci na świecie (tacy jak: ALANOD – ALMECO – NOVELIS),  które to przechodzi przez procesy obróbki wewnętrznej (w halach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesne maszyny i urządzenia) w wyniku, której otrzymane na koniec gotowe elementy przygotowywane są do montażu w produkcie końcowym.

 

 

Firma sama projektuje i produkuje  narzędzia niezbędne do produkcji poszczególnych elementów. Przedsiębiorstwo dysponuje również serwisem pomocy technicznej i projektowania, na wysokim poziomie dostosowując odpowiednie rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

Centralna siedziba Firmy znajduje się w Jacentowie (gmina Sadowie, woj. Świętokrzyski – Polska), gdzie umieszczone są biura administracyjneksięgowość, biura techniczne, główny dział produkcji oraz dział montażu i pakowania.

 

Natomiast w Opatowie (9 km od Jacentowa) mieści się oddział Firmy, gdzie umieszczone są biura administracyjne, dział wyposażenia, magazyn oraz oddział produkcji.

 

 

Struktura organizacyjna, wykwalifikowany personel, nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie pozwalają zaoferować klientom innowacyjne produkty, wysoką jakość, profesjonalizm i rzetelność w świadczeniu usług i zaspokajaniu potrzeb rzeszy prestiżowych odbiorców krajowych i zagranicznych (głównie w krajach Europy Zachodniej oraz Środkowo-Wschodniej).


P.W. KRZYSZTOF MILCARZ     ul. Lipowska 17      27-500 Opatów   Polska      tel./fax +48 15 868 2128      e-mail: info@pwkrzysztof.com.pl
realizacja: dwarazy.com